O mnie
Strony www
Panoramy
Komputery
Kontakt

Zajmuję się także montażem systemów komputerowych po bardzo niskich cenach oraz serwisem i naprawą sprzętu komputerowego. Każdy zakupiony produkt posiada gwarancję producenta ważną na terenie całego kraju.

Wszystkie podzespoły wchodzące w skład zestawu zaproponowanego przeze mnie są produkowane przez wiodące marki na rynku komputerowym w Polsce jak i na całym świecie.

Zastosowanie najlepszych części wiodących producentów takich jak Gigabyte, Asus, Intel, AMD, Kingston, Twinmos, Seagate czy nVidia gwarantuje długotrwałą i niezawodną pracę komputera przez długi okres czasu.

Wszystkie komponenty są ze sobą w pełni kompatybilne, przede wszystkim płyta główna wraz z pamięcią RAM, co powoduje iż nie występują niespodziewane restarty systemu spowodowane złym zestawieniem komponentów. Dobry komputer to nie tylko gigaherce i gigabajty, to przede wszystkim dobra płyta główna, która połączy wszystkie urządzenia i sprawi, że wszystko będzie działać niezawodnie. Dlatego też postawiłem szczególny nacisk na dobranie właściwej płyty głównej, dzięki której dalsza rozbudowa komputera będzie jak najbardziej w pełni możliwa.

Służę również radą przy projektowaniu sieci lokalnych z dostępem do internetu oraz jej konfiguracją.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowego komputera proszę wypełnij poniższy formularz wybierając swoje preferencje, a w ciągu 24 godzin prześlę Ci gotową ofertę wraz z aktualną ceną. W cenie zawarty jest również montaż zestawu w domu klienta. Zestaw oczywiście objęty jest w zależności od wybranych podzespołów gwarancją producenta.

preferencje
procesor
płyta główna
pamięć RAM
dysk twardy
napęd optyczny
karta graficzna
panel LCD
głośniki
klawiatura/myszka
preferowana cena zestawu 
dane kontaktowe
imię
e-mail
lub telefon

 

uwagi dodatkowe


Najlepsza reklama - opinie zadowolonych użytkowników...

     

© Bartosz Majdański 2007

 

Strona bartim.pl jest zgodna ze standardami XHTML 1.0 organizacji w3c.org.  Poprawny CSS!